★ Křest desky "Anat Život Není" již tuto sobotu ve Svojšicích ★

Přečtěte si souhrn důležitých informací k chystané akci v našem kouzelném areálu - doprava, parkování, 3D mapy areálu, vstupenky a další důležité informace. Doražte brzy, náš program začíná v 15.00 hodin. Máme dětskou zónu, hosty v programu, zkrátka nechte se překvapit. Těšíme se na vás!

Poslední důležité informace k akci Tomáš Klus - Svojšice 2015

Již v sobotu 27. června od 15.00 hodin proběhne setkání fanoušků Tomáše Kluse a jeho Cílové skupiny pod širým nebem v kouzelném areálu Svojšice u Pardubic. Kapela zde pokřtí nové album „ ANAT ŽIVOT NENÍ“, které i poprvé naživo odehraje. Přinášíme vám kompletní souhrn všech důležitých informací k této vyjímečné akci.

 

Místo konání koncertu:

Letní areál Svojšice u Přelouče, Pardubický kraj. GPS: 49.970542,15.603536

Provoz areálu:

Areál se všem návštěvníkům otevře v sobotu 27. června v 15.00 hodin. Konec hudební produkce v areálu je plánován okolo 24.00 hodin, kdy se bude areál postupně uzavírat.

After party:

Pokud se budete chtít dál bavit, zpívat a dovádět, máte možnost na vyhlášené diskotéce na Zámku v Cholticích (3 km od areálu). 

Web: http://www.zamekcholtice.cz/club/

Prodej vstupenek na místě / kasa:

Cena vstupenky na místě činí 490,- Kč

Děti do 8 let a ZTP mají vstup zdarma.Věk dítěte je nutné prokázat při vstupu do areálu platným průkazem s fotkou dítěte.

Kasa bude otevřena od 14.30 hodin. 

Předprodej vstupenek v síti Ticketportal do pátku 22.00 hodin:

Zájemci si mohou kupovat vstupenky za předprodejní cenu 450,-Kč v síti Ticketportal: https://www.ticketportal.cz/event.aspx?id=133907

Program:

Tomáš Klus a jeho Cílová skupina
Křest nového alba "ANAT ŽIVOT NENÍ"
Hosté a další učinkující
Unikátní Tomášův " dvojkoncert "
Premiérový koncert nového alba
Doprovodný program & hosté
Kreativní živá show výtvarnice Lény Brauner
Dětská herní zóna
Prodej nového CD
 

Dětská herní zóna

Pro vaše ratolesti máme připravené různé soutěže, trampolínu, skákací atrakci, prolejzačku, malování na obličej atd. Prosíme dbejte zvláště v této zóně zvýšeného dohledu nad svými dětmi. Děkujeme za spolupráci J

 

Občerstvení:

Kromě bohatě zásobených barů bude v areálovém městečku umístěno i několik stánků s pestrou nabídkou jídla, pití, čerstvých ovocných šťáv nebo koktejl bar ... Na celé akci platí zákaz požití alkoholu mladším 18 let. 

Bankomat:

Na místě není bankomat. Bankomat se nachází v nedalekém Heřmanově Městci.

Stanové městečko a ubytování:

Vezměte si stan a my vás ubytujeme!

Po ukončení programu se můžete uložit ke spánku ve stanovém městečku, kde vám nabídneme místo pro stany nebo celty. Pro ty z vás, kteří si zaplatí parkoviště, je stan zdarma. Ostatní to mají za 50 Kč. 

Stanové městečko není hlídané. Nenechávejte si ve stanech žádné věci, buďte opatrní a obezřetní. Ve stanovém městečku je zákaz rozdělávání ohně, grilování, vnášení skla, lahví apod.

Nejbližší hotely a penziony v okolí Svojšic: 

http://svojsice.cz/2014/ubytovani.php

 

Kyvadlová doprava autobusy ARRIVA z Pardubic a zpět:

 

Autobusové nádraží Pardubice:

Palackého třída 2020 - vedle čerpací stanice ESO

První autobus odjíždí z pardubického autobusového nádraží v 14.30 hodin a pak v půlhodinových intervalech. 

Autobusy odjíždí z "nultého" nástupiště uvnitř areálu hlavního autobusového nádraží v Pardubicích. Autobusy budou pro orientaci polepené plakáty koncertu Svojšice 2015. 

Minimální počet cestujících ve voze musí být 10 osob, posléze se doprava ukončí.

Ze Svojšic:

Autobus bude přistaven na příjezdové komunikaci u areálu Svojšice na horním VIP parkovišti - u prodeje vstupenek na místě.

První autobus ze Svojšic odjíždí ve 24.00 a pak v půlhodinových intervalech.Minimální počet cestujících ve voze musí být 10 osob, posléze se doprava ukončí. 

Využívejte pouze tyto autobusy ARRIVA Transport, za ostatní dopravce neneseme žádnou odpovědnost.

Cena každé jednotlivé jízdy je 30,- Kč za osobu (prosím mějte připravené drobné).Cena je platná i pro děti. Děkujeme za pochopení. 

 

Parkoviště:

Pokud pojedete na festival vozem, cena parkovného na určených místech činí 100,-Kč/den. Platíte pouze za vyhrazený prostor.

Kolem areálu platí zákaz parkování mimo vyhrazená parkoviště. Parkoviště se nachází přibližně tři minuty od areálu. Nenechávejte si nic v autě. Jedete na koncert, vezměte si s sebou jen nezbytné věci. Buďte opatrní a obezřetní vůči krádežím. Na parkoviště platí zákaz vnášení skla, lahví apod.

Taxi: 

Taxi Zahrada, smluvní partner akce.

Fixní cena Pardubice - Svojšice, nebo zpět - 400 Kč

Přelouč- Svojšice, nebo zpět - 250 Kč

V případě sazby za km: nástup - 39 Kč // jízdné - 20 Kč/km // Čekání - 7Kč/min

Kontakt: +420 777 889 566

 

Upozornění a pravidla – opuštění areálu

Zákaz vnášení, zbraní, drog, vlastního pití a jídla.

Na akci je zdravotní dozor, požárníci, security služba. Posíleny jsou hlídky Policie ČR. Zákaz požití alkoholu mladším 18 let. Prosíme o maximální spolupráci s organizátory akce, respektování pravidel bezpečnostní agentury a dodržování zásad slušného společenského chování..Po opuštění areálu pozbývá vstupenka platnosti. Děkujeme za pochopení

Akreditace, guest list, výherci a ostatní

Akreditace, VIP, vystupující, partneři a další hosté musí svou totožnost při vstupu na festival prokázat Občanským průkazem.

Každý návštěvník koncertu může být při vstupu vyzván, aby se podrobil osobní prohlídce, která je zaměřena na nebezpečné věci jako jsou zbraně, nože a podobně. Do areálu je zákaz vnášení zbraní, drog, vlastního pití a jídla. 

Pokud si nějaké z výše uvedených věcí vezmete s sebou, nechte je v autě. Osobní prohlídce se při vstupu musí podrobit každý návštěvník včetně hostů a partnerů akce. Osobní prohlídka je pro bezpečí nás všech. 

Prosíme o spolupráci s pracovníky pověřenými zjištěním totožnosti z důvodu zamezení zneužití akreditací. Ty se vydávají pouze na základě předložení Občanského průkazu. Změny vyhrazeny. 

Kompletní informace o festivalu naleznete na domovské stránce zde:

http://www.tomasklus.cz/svojsice/   

 

Facebook: http://on.fb.me/1J1PHCg    

 

 


Novinky přes RSS

Načti si novinky přes RSS do své RSS čtečky

RSS feed