18.3. pondělí SPOLU tour 2019 - Benešov 19:00 Benešov, KD Karlov
19.3. úterý SPOLU tour 2019 - Kutná Hora 19:00 Kutná Hora, KD Lorec
20.3. středa Labyrint Josefa Klímy 19:00 Praha, Divadlo Na Maninách
23.3. sobota SPOLU tour 2019 - Velké Meziříčí 19:00 Velké Meziříčí, Jupiter Club
28.3. čtvrtek SPOLU tour 2019 - Znojmo 19:00 Znojmo, KSC Dukla
1.4. pondělí SPOLU tour 2019 - Strakonice 19:00 Strakonice, Městské kulturní středisko
2.4. úterý SPOLU tour 2019 - Strakonice II 19:00 Strakonice, Městské kulturní středisko
4.4. čtvrtek Charitativní koncert pro organizaci DEBRA ČR 19:00 Praha, Břevnovský klášter
5.4. pátek Koncert Horšovský Týn 19:00 Horšovský Týn, kino
7.4. neděle SPOLU tour 2019 - Bratislava 19:00 Bratislava, Hant aréna, Športová hala Pasienky
8.4. pondělí SPOLU tour 2019 - Nitra 19:00 Nitra, PKO
10.4. středa SPOLU tour 2019 - Banská Bystrica 19:00 Banská Bystrice, Ministry of fun
11.4. čtvrtek SPOLU tour 2019 - Trenčín 19:00 Trenčín, Mestská športová hala
13.4. sobota SPOLU tour 2019 - Žilina 19:00 Žilina, Event house
14.4. neděle SPOLU tour 2019 - Poprad 19:00 Poprad, Aréna Poprad
16.4. úterý SPOLU tour 2019 - Košice 19:00 Košice, Spoločenský Pavilón
19.4. pátek SPOLU tour 2019 - Krnov 20:00 Krnov, Kofola Music Club
20.4. sobota SPOLU tour 2019 - Krnov II 20:00 Krnov, Kofola Music Club
27.4. sobota SPOLU tour 2019 - London 19:30 Londýn, 229 Venue
8.5. středa SPOLU tour 2019 - Vysoký Chlumec 19:00 Vysoký Chlumec, Dům Alois
11.5. sobota Tomáš Klus pro šumavskou divočinu 19:00 Kvilda, Společenský sál
25.5. sobota Festival Krásná louka - Mladá Boleslav 19:00 Mladá Boleslav, Krásná louka
26.5. neděle Festival Mezi ploty - Praha 19:45 Praha, Bohnice
1.6. sobota Festival Konopiště 2019 17:00 Konopiště
14.6. pátek SPOLU tour 2019 - Buchlovice 20:00 Buchlovice, Amfiteátr
21.6. pátek Festival Bernard fest 18:00 Humpolec, Horní náměstí
23.6. neděle Festival Hvězdné léto pod žižkovskou věží Praha 19:00 Praha, Tower park
28.6. pátek SPOLU tour 2019 - Bílá Třemešná 20:00 Bílá Třemešná, Štěrbova vila
1.7. pondělí Festival Múzy na vodě - České Budějovice 21:30 České Budějovice, KD Slávie
4.7. čtvrtek Festival Vysočina fest 19:00 Jihlava, Amfiteátr
13.7. sobota Festival Vesuf Fest 19:00 Suchý - Velenov
2.8. pátek Festival Slavonice Fest 21:00 Slavonice, KD
3.8. sobota Festival Létofest Olomouc 17:00 Olomouc, Galerie Šantovka
9.8. pátek SPOLU tour 2019 - "Skalka" 19:00 Mníšek pod Brdy, Barokní areál "Skalka"
10.8. sobota Festival Létofest Ostrava 17:00 Ostrava, Dolní oblast Vítkovice
16.8. pátek Tribute to Freedom - Bratislava 21:05 Bratislava, Hrad Devín
17.8. sobota Festival Létofest Brno 17:00 Brno, Výstaviště BVV
24.8. sobota Festival Létofest Plzeň 19:00 Plzeň, DEPO2015
30.8. pátek Festival Plaňany Fest 19:00 Plaňany
31.8. sobota Festival Létofest Karlovy Vary 19:00 Karlovy Vary, AC Start
7.9. sobota Festival Létofest Liberec 19:00 Liberec, Letiště
8.9. neděle Festival Kašpárkohraní - Praha 12:00 Praha, Předpolí Obory Hvězda
8.9. neděle Dny města Kladna 17:00 Kladno, Sletiště
11.9. středa Charitativní "Motýlí" koncert Brno 18:00 Brno, Divadlo Husa na provázku
20.9. pátek Festival pro budoucnost - Praha 19:40 Praha, Střelecký ostrov