Lenka Černínová

Vše nejlepší k dnešnímu svátku, hlavně zdravíčko a štěstíčko, a to celé vaší rodině. Vaše písničky poslouchám velice ráda, vždy se u nich zamyslím nad celým životem. Líbí se mi, že sláva, která podle Vás ani neexistuje, Vám nestoupla do hlavy.

Lenka Černínová

Je moc fajn, že se Tomáš Klus podělil ve filmu PŘÁTELSTVÍ o velkou část "zákulisí" desky Proměnamě. Tento film by se ani jinak jmenovat nemohl. Jediné co mě velmi mrzí je fakt, že se tam Tomáš často objevuje s cigaretou a to i přímo u kočárku s malou Josefínkou, ale to je jen a jen jeho volba, nikdo mu do toho mluvit nemůže. Jinak jsem Tomášova velká fanynka, obsah jeho písní mu mluví z duše, to je na tom to nejkrásnější. Píseň NAPOJEN mě budí, každé ráno...nádherné probuzení :- )

Anna Maternová

Písničky z desky posloucháme celá rodina! Toto CD je opravdu povedené! Dokonce si na nějaké písničky z desky i tancuji! Třeba Nina, to je přenádherná píseň... Miluji písně od Tomáše, protože se o nich tak nádherně přemýšlí...

Dáša Hokeová

Nina - je pro mne velmi zásadní píseň, mluvila mi v jistou dobu z duše.Treplev a Trigorin - zde dodnes nechápu, jak tak mladý muž jako je Tomáš, dokázal tak geniálně jednoduše, v pár veršícj, popsat tak složité postavy z divadelní hry od Čechova. Racek je pro mne dost zásadní deska - od té doby Tomáše jako umělce opravdu sleduji.

Lenka Černínová

Těší mě , že se jedna z písniček jmenuje Lenka , zajímalo by mě , co k této písničce Tomáše Kluse vedlo. Tomáš Klus je moc sympatický člověk , který má sympatický hlas . Tak jako moje mamka měla v -nácti oblíbeného Michala Davida ,tak já mám hodně oblíbeného Tomáše Kluse.

Anna Maternová

Po PROMĚNAMĚ hned moje druhá nejoblíbenější deska! Písničky jsou veselé, smutné, k zamyšlení,... Posloucháme celá rodina, většinou při jízdě autem! Zpíváme, a zpíváme až do cíle! Všem doporučuji poslouchat Tomáše Kluse a kupovat jeho desky!

vikix

Čím viac albumov tím viac inšpirácie nachádzam. Vašu inšpiráciu predávate pomocou svojich albumov-umenia-hudby dvojnásobne ďalej. A o tom to je! Ďakujem

Dáša Hokeová

... Malčik, 17B, Da.muklův meč, Z deníku - prostě výborná deska. Texty jsou oproti prvnímu albu vyzrálejší a prostě mne baví :-) !!!

2009, Sony Music
Hlavní uzávěr splínu
Anna Maternová

Nádhera, porozumění, radost, štěstí,... to pociťuji při poslouchání kytary a hlasu Tomáše Kluse! Je opravdu úžasný! Poslouchám ho čím dál častěji, neboť mi vždy svými texty dodává odvahu a sílu do života. Také jsem i vždy o něco šťastnější...

Vikix

Ďakujem za zmysel a rast ,ktorý mi odovzdávate a umožňujete prostredníctvom toho čo robíte.Slová z vašich textov sa postupne stávajú mojimi. Patria do mojich úst ,ktoré si ich obľúbili ,tak ako uši tóny.Jednoducho samo o sebe to je zmysel...