Dáša Hokeová

Tomáš nám prostě dospěl. Stal se zněj táta a tak je šťastný a tak to štěstí šíří skrze skvělé texty a díky skvělým hudebníkům, kterými se obklopil je album více hudební než kdy dřívě - a je to mazec. Píseň "Jsem" graduje takovým způsobem, že mne pokaždé mrazí ... Výborná deska zralého umělce.

Staňa Tomšej

Napojen!

Dáša Hokeová

Nina - je pro mne velmi zásadní píseň, mluvila mi v jistou dobu z duše.Treplev a Trigorin - zde dodnes nechápu, jak tak mladý muž jako je Tomáš, dokázal tak geniálně jednoduše, v pár veršícj, popsat tak složité postavy z divadelní hry od Čechova. Racek je pro mne dost zásadní deska - od té doby Tomáše jako umělce opravdu sleduji.

Martin Bára

Tohle CD je z Tomášových asi moje nejoblíbenější... Trigorin a Arkadina jsou absolutní špičky! Nevím, jak to Tomáš dělá, ale každá z jeho písniček mi svým způsobem mluví z duše :)

vikix

Čím viac albumov tím viac inšpirácie nachádzam. Vašu inšpiráciu predávate pomocou svojich albumov-umenia-hudby dvojnásobne ďalej. A o tom to je! Ďakujem

Dáša Hokeová

... Malčik, 17B, Da.muklův meč, Z deníku - prostě výborná deska. Texty jsou oproti prvnímu albu vyzrálejší a prostě mne baví :-) !!!

Jana

jako vždy skvělé! :)

Radka

Super - dobré texty, příjemná muzika, slovní hravost. Tomáš Klus má nadání, a CD je dost dobré.

2009, Sony Music
Hlavní uzávěr splínu
Vikix

Ďakujem za zmysel a rast ,ktorý mi odovzdávate a umožňujete prostredníctvom toho čo robíte.Slová z vašich textov sa postupne stávajú mojimi. Patria do mojich úst ,ktoré si ich obľúbili ,tak ako uši tóny.Jednoducho samo o sebe to je zmysel...

Dáša Hokeová

Kdykoli Tom zahraje "Dopis",vzpomenu si na jeho vystoupení na Zlín talentu a uvědomím si, čím je ten kluk tak zajímavý. Není to o kvalitě či barvě hlasu nebo snad o vzhledu mladého sympaťáka -Tom je prostě velmi osobitý, jak v textech tak v projevu a snad i jeho herecká průprava na DAMU mu pomáhá oslovit publikum a nebo je to prostě dar, jak chcete. Nicméně v záplavě mladých nanicovatých umělců je to přesně to co ho dělá vyjíměčným !