Михаил

Перезвоните мне пожалуйста 8 (905)209-39-95 Антон.

Lenka Černínová

Přeji jen vše NEJ k NAROZENINÁM : -) a opožděně: Vše nej Vaší Josefínce. Ty trojky se Vám sešly:30 a 3 :-). Buďte všichni šťastní a zdraví, naplno si užijte zbytek volna a pak (už se nemůžu dočkat :-) se vydejte na koncerty.

Anna Maternová

Písničky z desky posloucháme celá rodina! Toto CD je opravdu povedené! Dokonce si na nějaké písničky z desky i tancuji! Třeba Nina, to je přenádherná píseň... Miluji písně od Tomáše, protože se o nich tak nádherně přemýšlí...

Dáša Hokeová

Nina - je pro mne velmi zásadní píseň, mluvila mi v jistou dobu z duše.Treplev a Trigorin - zde dodnes nechápu, jak tak mladý muž jako je Tomáš, dokázal tak geniálně jednoduše, v pár veršícj, popsat tak složité postavy z divadelní hry od Čechova. Racek je pro mne dost zásadní deska - od té doby Tomáše jako umělce opravdu sleduji.

Lenka Černínová

Těší mě , že se jedna z písniček jmenuje Lenka , zajímalo by mě , co k této písničce Tomáše Kluse vedlo. Tomáš Klus je moc sympatický člověk , který má sympatický hlas . Tak jako moje mamka měla v -nácti oblíbeného Michala Davida ,tak já mám hodně oblíbeného Tomáše Kluse.

Anna Maternová

Po PROMĚNAMĚ hned moje druhá nejoblíbenější deska! Písničky jsou veselé, smutné, k zamyšlení,... Posloucháme celá rodina, většinou při jízdě autem! Zpíváme, a zpíváme až do cíle! Všem doporučuji poslouchat Tomáše Kluse a kupovat jeho desky!

vikix

Čím viac albumov tím viac inšpirácie nachádzam. Vašu inšpiráciu predávate pomocou svojich albumov-umenia-hudby dvojnásobne ďalej. A o tom to je! Ďakujem

Dáša Hokeová

... Malčik, 17B, Da.muklův meč, Z deníku - prostě výborná deska. Texty jsou oproti prvnímu albu vyzrálejší a prostě mne baví :-) !!!

2009, Sony Music
Hlavní uzávěr splínu
Edita

Zdravím, bude ještě toto album někdy vydané? Je to moje nejmilejší album :)

Anna Maternová

Nádhera, porozumění, radost, štěstí,... to pociťuji při poslouchání kytary a hlasu Tomáše Kluse! Je opravdu úžasný! Poslouchám ho čím dál častěji, neboť mi vždy svými texty dodává odvahu a sílu do života. Také jsem i vždy o něco šťastnější...