Iveta Weberová

poslouchám ráda tomášové písně sleduji jeho dění jeho názory mi nejsou cizí.od září tohoto roku se mi zlepšilo mé zdraví.protože v jehopísničkách zní takoví vnitřní klid ,každé slovo mu věřím nemám k tomu duvod nevěřit. kdybych potkala takového muže byla bych zdravá, přeji si z celého srdcé potkat podobného člověka kamaráda.přeji tomášovi aby byl hodně zdráv .IVETA SLOVÁKOVÁ W. OSTRAVA VÍTKOVICE.

Kateřina Stárková

Na albu není píseň, která by se mi nelíbila... úžasné texty, SKVĚLÁ hudba.... jedu i 3-krát denně :-) a samozřejmě jsem NAPOJENA :-)

Dáša Hokeová

Nina - je pro mne velmi zásadní píseň, mluvila mi v jistou dobu z duše.Treplev a Trigorin - zde dodnes nechápu, jak tak mladý muž jako je Tomáš, dokázal tak geniálně jednoduše, v pár veršícj, popsat tak složité postavy z divadelní hry od Čechova. Racek je pro mne dost zásadní deska - od té doby Tomáše jako umělce opravdu sleduji.

Martin Bára

Tohle CD je z Tomášových asi moje nejoblíbenější... Trigorin a Arkadina jsou absolutní špičky! Nevím, jak to Tomáš dělá, ale každá z jeho písniček mi svým způsobem mluví z duše :)

vikix

Čím viac albumov tím viac inšpirácie nachádzam. Vašu inšpiráciu predávate pomocou svojich albumov-umenia-hudby dvojnásobne ďalej. A o tom to je! Ďakujem

Dáša Hokeová

... Malčik, 17B, Da.muklův meč, Z deníku - prostě výborná deska. Texty jsou oproti prvnímu albu vyzrálejší a prostě mne baví :-) !!!

Jana

jako vždy skvělé! :)

Radka

Super - dobré texty, příjemná muzika, slovní hravost. Tomáš Klus má nadání, a CD je dost dobré.

2009, Sony Music
Hlavní uzávěr splínu
Vikix

Ďakujem za zmysel a rast ,ktorý mi odovzdávate a umožňujete prostredníctvom toho čo robíte.Slová z vašich textov sa postupne stávajú mojimi. Patria do mojich úst ,ktoré si ich obľúbili ,tak ako uši tóny.Jednoducho samo o sebe to je zmysel...

Dáša Hokeová

Kdykoli Tom zahraje "Dopis",vzpomenu si na jeho vystoupení na Zlín talentu a uvědomím si, čím je ten kluk tak zajímavý. Není to o kvalitě či barvě hlasu nebo snad o vzhledu mladého sympaťáka -Tom je prostě velmi osobitý, jak v textech tak v projevu a snad i jeho herecká průprava na DAMU mu pomáhá oslovit publikum a nebo je to prostě dar, jak chcete. Nicméně v záplavě mladých nanicovatých umělců je to přesně to co ho dělá vyjíměčným !